AndroidRozrywka i hobbyBiblioteki i księgarnie ebookówEmpik
Empik ikona

Empik

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Empik to oficjalna aplikacja jednej z najpopularniejszych polskich księgarni. W aplikacji można przeglądać bogatą ofertę książek, filmów, muzyki i wielu innych produktów. Towary można zamawiać online i z dostawą do domu lub do najbliższego salonu sieci Empik.

Nawigacja w aplikacji Empik jest bardzo prosta, a wybrane produkty można filtrować na wiele sposobów i przeszukiwać. Podobnie jak na stronie, są tu widoczne rekomendacje innych użytkowników i informacje o nowościach i bestsellerach. Członkowie programu partnerskiego mogą korzystać z dodatkowych opcji.

Z aplikacją warto przejść się także do salonu Empik. Można w niej skorzystać ze skanera kodów kreskowych i poznać opinie innych na temat książki czy płyty. Ponadto można skorzystać z systemu rozpoznawania muzyki, by sprawdzić dostępność płyty w sieci sklepów. Można też znaleźć najbliższy Empik, wyznaczyć do niego trasę i szybko znaleźć w nim poszukiwany produkt.

Aplikację można spersonalizować. Różne produkty można zapisywać w schowku, na podstawie wcześniejszych zakupów otrzymamy także indywidualne sugestie. Można też wybrać z jakich kategorii będą prezentowane nowości, bestsellery i zapowiedzi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań387
Data aktualizacji20 cze 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Empik ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)