Empik Foto 1.0.9

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Empik Foto to aplikacja do zamawiania odbitek, fotoksiążek, poduszek, kubków, puzzli, fotopaneli, kalendarzy, toreb, etui na telefony i fotoobrazów w drukarni prowadzonej przez Empik.

Aplikacja pozwala obsługiwać konto w usłudze drukarskiej i wysyłać zdjęcia zarówno z pamięci telefonu, ale też z Facebooka, Instagrama i konta Google, co znacznie ułatwia ich wybieranie. Zdjęcia można gromadzić w albumach w chmurze Empiku. Po wybraniu kilku z nich można przejść do sklepu i zamówić odbitki w wybranej formie.

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie produkty można zamówić z poziomu aplikacji, ze względu na jej uproszczony interfejs. Bez problemu można zlecić wykonanie tradycyjnych odbitek w wymiarach od 9×13 do 30×40 cm, 4 typy kubków, etui na kilka modeli smartfonów, puzzle mające od 9 do 1000 elementów, torbę z nadrukowanymi maksymalnie 6 zdjęciami, poduszkę, fotoobraz i fotopanel, także mieszczący do 6 zdjęć. Bardziej zaawansowane produkty, jak kalendarz czy fotoksiążka, wymagają już obsługi w przeglądarce na komputerze.

Przy układaniu zdjęć w kolaż można je obracać, przycinać i nakładać dodatkowe filtry, jeśli nie zostały wcześniej dopracowane. Proces ten jest intuicyjny i przyjemny.

Po zakończeniu projektowania należy wysłać swoje zdjęcia w pełnej rozdzielczości i uzupełnić dane płatności i odbioru (w Empiku lub z dostawą do domu).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zamówić odbitki lub fotoksiążkę, by mieć wspomnienia na papierze

28
23.07.2017  •  Anna Rymsza

Zdjęcia z wakacji nie muszą być tylko plikami, nawet jeśli zostały zrobione smartfonem. W Stanach Zjednoczonych Google oferuje możliwość zamówienia książki ze zdjęciami od razu z aplikacji zdjęcia, ale w Polsce też możemy to zrobić szybko i wygodnie na kilka sposobów. Jednym z nich jest dopracowana aplikacja Empik Foto dla Androida, która po założeniu konta pozwala przeprowadzić cały proces wybierania zdjęć i przygotowywania odbitek. Warto też dodać, że z jej pomocą można również zrobić wyjątkowy prezent – kubek, torbę lub poduszkę ze zdjęciem. Cennik usług Empiku w tym zakresie jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji