r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Encrypto 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Encrypto to niewielki i atrakcyjny wizualnie program do szyfrowania plików lub całych katalogów z wykorzystaniem AES-256 – szyfrowania, które zapewnia w domowych warunkach pełne bezpieczeństwo.

Galeria programu

W celu zaszyfrowania plików, po uruchomieniu programu wystarczy przeciągnąć je na jego obszar, aby zostały automatycznie zaimportowane. Teraz pozostaje już tylko wprowadzić hasło oraz (opcjonalnie) podpowiedź, która pomoże w przypadku pomyłki osobie odczytującej później plik.

Proces szyfrowania sygnalizowany jest animacją na ekranie. Czas zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim wielkości i liczby plików oraz w skrajnych przypadkach wydajności naszej maszyny. Po zakończonym działaniu, pliki będzie można zapisać w dowolnej lokalizacji, nadając im własną, nową nazwę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Toscior   14 #1 30.03.2017 10:31

i już się przydał ... :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.