Encrypto Encrypto 1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Encrypto to niewielki i atrakcyjny wizualnie program do szyfrowania plików lub całych katalogów z wykorzystaniem AES-256 – szyfrowania, które zapewnia w domowych warunkach pełne bezpieczeństwo.

W celu zaszyfrowania plików, po uruchomieniu programu wystarczy przeciągnąć je na jego obszar, aby zostały automatycznie zaimportowane. Teraz pozostaje już tylko wprowadzić hasło oraz (opcjonalnie) podpowiedź, która pomoże w przypadku pomyłki osobie odczytującej później plik.

Proces szyfrowania sygnalizowany jest animacją na ekranie. Czas zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim wielkości i liczby plików oraz w skrajnych przypadkach wydajności naszej maszyny. Po zakończonym działaniu, pliki będzie można zapisać w dowolnej lokalizacji, nadając im własną, nową nazwę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!