r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Enlight 1.4.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Enlight to bardzo rozbudowany i jednocześnie prosty w obsłudze edytor zdjęć. Cieszy się ono popularnością ze względu na połączenie dużej liczby oferowanych funkcji z prostotą obsługi.

W Enlight znajdziemy takie funkcje, jak precyzyjna oraz selektywna kontrola tonów oraz detali. Dzięki mikserowi stworzymy kompozycję złożoną z kilku zdjęć. Na portrety możemy nakładać postarzające filtry, każdy z nich można także przekształcić w realistycznie wyglądający szkic.

Po zdjęciach można rysować, ale także dodawać opisy. Na podstawie edytowanych grafik można także tworzyć memy oraz własne kolażem, a dzięki możliwości powiązanie z mediami społecznościowymi, twórczość będzie można w szybki sposób udostępnić.

Aplikacja ma przyjazny interfejs, który może się podobać. Wszystkie zadania można wykonywać w bardzo wygodny sposób, dzięki odpowiednio zlokelizowanemu menu oraz przyciskom funkcyjnym. Żeby skorzystać z aplikacji, należy zapłacić 18,99 zł - nie ma wersji próbnej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

iOS: 7 najlepszych aplikacji 2017 roku na iPhone'a i iPada

31
08.06.2017  •  Jan Mentel

Konferencja WWDC co roku jest dobrą okazją do tego, żeby docenić najbardziej kreatywnych twórców aplikacji oraz gier – my przygotowaliśmy listę tych pierwszych. W tym roku nagrodą Apple Design Awards wyróżniono 7 aplikacji na iOS-a. Lake: De-Stress Therapy with Art Coloring Pages Lake, czyli aplikacja do kolorowania obrazków, która pozwala na chwilę odstresowania. Do dyspozycji dostajemy prace artystów tworzących na Instagramie, które dzięki 5-częściowym zestawie do malowania oraz palecie z 245 odcieniami możemy rozerwać się, dzięki kolorowaniu. Lake powstała z myślą o dorosłych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.