Escape Room, nowy horror powinien spodobać się fanom Piły i Cube. Rozdajemy bilety!

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeżeli w przerwach pomiędzy przeglądaniem internetu, słuchaniem muzyki, czy graniem, lubicie obejrzeć dobry horror to mamy dla Was niespodziankę. 19 stycznia na ekrany kin wchodzi bowiem nieźle zapowiadający się film Escape Room, a my mamy do rozdania bilety!

Historia powinna spodobać się fanom "Piły" i "Cube", ponieważ "Escape Room" mocno do nich nawiązuje. Film opowiada o grupie znajomych, która postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposób. Wynajmują nowy, tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do innych pomieszczeń. Sytuacja, którą biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie. Okazuje się, że muszą w ciągu godziny wydostać się z labiryntu pokojów-zagadek. Tylko w ten sposób mogą uratować porwaną przyjaciółkę i ocalić własne życie. Oprócz rozwiązywania makabrycznych łamigłówek, ich zadaniem będzie odkrycie tożsamości mężczyzny, który ich uwięził.

Filmu jeszcze nie oglądaliśmy, ale powyższy trailer wygląda bardzo zachęcająco. Zachęcamy zatem do małej zabawy w której można zdobyć jeden z 40 kodów uprawniających do wymiany na bilet na „Escape Room” w wybranych kinach Cinema City w następujących miastach: Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Kody podlegać będą wymianie na seanse w dniach 22-25 stycznia.

Jak zdobyć taki kod? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie...

Trafiasz do escape roomu, w którym znajdujesz wyłącznie smartfon z Androidem. Możesz na nim zainstalować tylko jedną aplikację mobilną, która pomoże Ci w ucieczce. Jaką aplikację wybierzesz?

Bilety powędrują do autorów 40 najbardziej oryginalnych odpowiedzi (wraz uzasadnieniem), które zamieszczać należy w komentarzach pod tą publikacją. Wziąć udział w konkursie mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli, do godziny 23:59. Zwycięzcy drogą mailową otrzymają kody, które będzie można wymienić na bilet.

Premiera Escape Roomu 19 stycznia. Portal dobreprogramy jest partnerem promocji filmu. Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie!

Zwycięzcami w naszym konkursie, którzy otrzymają bilet na seans filmu Escape Room, są: Dżyszla, dagetto, djkamil09061991, Milo11, SweetDreams, pamix, as_rudy, adamk1985, Don.Pedro, Madafaker, crypto_curious, czarnylas, michalmw, DjLeo, PREZESKIC, dobry_14, LORDEK, Madiator2011, p2rek, Maciej_S, mcczarny, xomo_pl, Radek68, Ostatni Mohikanin, @GUTEK@, aleksandramarek297, Sick_Boy, joyson386, kazik120, Klapki Jezusa, Dimatheus, RumcajasTar, wojteq312, wojtekadams, Hiperdan, TrustNoOne, profit13@wp.pl, Rudi6969, dawidof, lordjahu. Wszystkim gratulujemy!

© dobreprogramy
s