Etcher 1.4.3

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Etcher to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie służące do nagrywania obrazów plików na kartę pamięci SD i pamięci flash USB.

Cała operacja zostaje wykonana w trzech krokach. Użytkownik wybiera format pliku źródłowego (ISO, IMG, ZIP), określa nośnik pamięci do zapisania danych, a następnie klika przycisk "burn", by rozpocząć nagrywanie. Etcher oferuje możliwość zapisywania danych na jednym lub wielu dyskach jednocześnie.

Warto wspomnieć, że Etcher charakteryzuje się minimalistycznym i bardzo czytelnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu rozpoczęcie procesu nagrywania danych przebiega wyjątkowo szybko i bezproblemowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję