reklama

EuroFirma Start - na dobry początek

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj opublikowaliśmy w vortalu kolejny bezpłatny program do fakturowania. Ta pozycja, choć nie wyróżniająca specjalnie funkcjonalnością od innych darmowych rozwiązań tego typu, warta jest jednak bliższej uwagi.

EuroFirma Start to bezpłatna odmiana zintegrowanego pakietu dla firm EuroFirma opartego na rozwiązaniach firmy Humansoft. W bezpłatnej wersji funkcjonalność programu ogranicza się do wystawiania dokumentów sprzedaży (faktury VAT, paragony, faktury korygujące), prowadzenia kartoteki towarów i usług, kartoteki kontrahentów czy tworzenia cennika. Program nie posiada w tej wersji obsługi urządzeń fiskalnych ani modułu kasowego ale zawiera przydatny kalkulator pozwalający na szybkie obliczenie reszty do wydania klientowi. Edycja Start jest tak skonstruowana, że wraz ze wzrostem zapotrzebowania na inne funkcje (np. Magazyn, Księga Podatkowa / Handlowa, Kadry i Płace, Środki trwałe, Produkcja itd.) można łatwo rozszerzyć jej funkcjonalność wykupując licencję na jedną z płatnych odmian EuroFirmy, przy zachowaniu naturalnie dotychczas wprowadzonych danych.

To co odróżnia EuroFirmę Start to właśnie konstrukcja umożliwiająca łatwe poszerzanie funkcjonalności. Warto zwrócić uwagę na to, że dla Konsorcjum EuroFirma aplikację przygotowała firma Humansoft - jeden z największych polskich dostawców oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. To powinno gwarantować, że wykonanie programu stoi na odpowiednim poziomie. Dodatkową zaletą programu jest stosunkowo intuicyjny i estetyczny interfejs.

EuroFirmę Start można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Programy do fakturowania

© dobreprogramy

Komentarze

reklama