r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Eventim 3.3.214

Strona główna Android Rozrywka i hobby Kina i teatry

Eventim to aplikacja serwisu o tej samej nazwie, przeznaczona do kupowania biletów na koncerty, spektakle, widowiska i różnego typu imprezy.

W aplikacji przede wszystkim można znaleźć interesujące wydarzenia w najbliższej okolicy, dopasowane do zainteresowań użytkownika. Jeśli na telefonie znajduje się biblioteka muzyczna, na podstawie zawartych w niej wykonawców pokazywane będą informacje o planowanych koncertach. Można też dać Eventimowi dostęp do polubień na Facebooku.

Po wybraniu wydarzenia można kupić bilet na nie bezpośrednio w aplikacji. Trzeba do tego założyć konto, co można zrobić klasycznie lub przez Facebooka. Co ważne, w przypadku sal koncertowych podzielonych na sektory, można wybrać miejsce ze schematu widowni. Należy wybrać sposób dostawy (poczta, kurier, samodzielny wydruk cyfrowego biletu), uzupełnić swoje dane kontaktowe i wybrać sposób zapłaty (przelew, karta, DotPay, MasterPass).

Wydarzenia można udostępniać, oceniać i komentować. Można też dodawać swoje zdjęcia do galerii wydarzenia.

W aplikacji można też zarządzać swoim kontem, otrzymywać powiadomienia o nadchodzących koncertach i przeglądać historię swoich zakupów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SkyCash i Eventim: jak kupić bilety na pociąg, autobus, film i koncert

9
15.06.2017  •  Anna Rymsza

Wakacje za pasem. Nadchodzi czas podróży, relaksu i dobrej zabawy. Z tej okazji proponujemy Wam dwie bardzo przydatne w takich sytuacjach aplikacje – SkyCash, w której można kupić bilety na przejazdy komunikacją miejską i pociągami, oraz Eventim, do szybkiego kupowania biletów, także w postaci cyfrowej. SkyCash: komunikacja miejska, pociągi, parkowanie i kino SkyCach (Android, iOS, Windows Phone) to najbardziej uniwersalna aplikacja do kupowania biletów na środki komunikacji miejskiej. Można w niej kupić bilet na pociągi InterCity, kolei regionalnych (Arriva, KD, KM, KW, ŁKA, KŚ, Polregio…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.