Eventim Eventim 3.18.35

Strona główna Android Rozrywka i hobby Kina i teatry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eventim to aplikacja serwisu o tej samej nazwie, przeznaczona do kupowania biletów na koncerty, spektakle, widowiska i różnego typu imprezy.

W aplikacji przede wszystkim można znaleźć interesujące wydarzenia w najbliższej okolicy, dopasowane do zainteresowań użytkownika. Jeśli na telefonie znajduje się biblioteka muzyczna, na podstawie zawartych w niej wykonawców pokazywane będą informacje o planowanych koncertach. Można też dać Eventimowi dostęp do polubień na Facebooku.

Po wybraniu wydarzenia można kupić bilet na nie bezpośrednio w aplikacji. Trzeba do tego założyć konto, co można zrobić klasycznie lub przez Facebooka. Co ważne, w przypadku sal koncertowych podzielonych na sektory, można wybrać miejsce ze schematu widowni. Należy wybrać sposób dostawy (poczta, kurier, samodzielny wydruk cyfrowego biletu), uzupełnić swoje dane kontaktowe i wybrać sposób zapłaty (przelew, karta, DotPay, MasterPass).

Wydarzenia można udostępniać, oceniać i komentować. Można też dodawać swoje zdjęcia do galerii wydarzenia.

W aplikacji można też zarządzać swoim kontem, otrzymywać powiadomienia o nadchodzących koncertach i przeglądać historię swoich zakupów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!