Evernote Evernote 10.10.5.2487

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

Evernote to osobisty notatnik – wielofunkcyjna aplikacja do prowadzenia i zarządzania wszelkiego rodzaju notatkami.

Program ma ogromne możliwości: pozwala tworzyć notatki tekstowe i grupować je w notatniki, dodawać do nich zdjęcia, listy, tabele, rysunki, wiadomości głosowe i wycinki stron internetowych, a także ustawiać przypomnienia. Wszystkie notatki są synchronizowane z serwisem Evernote. Możliwe jest też udostępnianie notatek innym użytkownikom i przesyłanie ich do serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter i LinkedIn).

Aplikacja wymaga złożenia konta w serwisie Evernote. W podstawowej wersji jest ono bezpłatne. Konta płatne dają więcej możliwości, ale przeciętnemu użytkownikowi darmowe konto powinno najzupełniej wystarczyć.

Istnieje wiele aplikacji współpracujących z Evernote i rozszerzających jego funkcjonalność (np. dodając możliwość skanowania dokumentów i kodów QR, przechwytywania zrzutów ekranu, tworzenia kalendarzy i mnóstwo innych). Niektóre z nich można znaleźć na stronie producenta.

Evernote jest dostępny na systemy OS X, iOS, Windows i Android. Umożliwia to bardzo wygodną synchronizację notatek między wieloma urządzeniami, dzięki czemu zawsze mamy do nich dostęp. Aplikacje na wszystkie te systemy można pobrać z naszego portalu w odpowiadających działach. Evernote dla OS X jest dostępny również w Mac AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!