Everything Everything 1.4.1.1001

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Everything to niezbędne narzędzie administracyjne przeznaczone dla każdego użytkownika, służące do wyszukiwania plików i katalogów na komputerze.

Program oferuje szybkie wyszukiwanie plików i katalogów na podstawie słów kluczowych (na przykład fragmenty ich nazwy). Wyszukuje wszystkie dane zaledwie w kilka sekund i w dodatku wyświetla bardzo czytelną listę z wynikami. W tym wypadku może więc stanowić godną alternatywę dla wbudowanej wyszukiwarki w systemie operacyjnym.

Everything oferuje znacznie szybsze i dokładniejsze wyszukiwanie danych, a także ciągłe indeksowanie całej zawartości dysku twardego, przy minimalnym wykorzystaniu zasobów systemowych. Oprócz tego obsługuje wyrażenia regularne podczas wyszukiwania danych oraz umożliwia wyeksportowanie listy wyników do pliku tekstowego.

Korzystając z tej niewielkiej aplikacji możemy udostępniać nasze pliki i katalogi w sieci, dzięki wbudowanym usługom ETP, FTP i HTTP. Konfiguracja serwerów jest bardzo prosta, a wszystkie opcje ustawiamy praktycznie kilkoma kliknięciami myszki. Po wpisaniu odpowiedniego słowa kluczowego w wyszukiwarce, Everything wyświetla nie tylko nazwę pliku i katalogu, ale również podaje dokładną ścieżkę dostępu, rozmiar i datę ostatniej modyfikacji.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w naszym dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty interfejs, zagląda głęboko w system
Można usunąć coś, co powinno być nadal w systemie
ocena użytkownika
29.06.2020 15:35 • Recenzja do wersji 1.4.1.969

Program wysoce nieskomplikowany w obsłudze, a grzebiący solidnie w folderach w poszukiwaniu tego, czego nam potrzeba. Żadnych graficznych wodotrysków i zbędnych okienek, po prostu lista obiektów i ścieżek. Jeśli kogoś męczą reklamy programów, wyniki wyszukiwania w Google itp. atrakcje w wyszukiwaniu, to tutaj tego nie będzie. Trzeba jednak uważać przy długich listach wyników, żeby z rozpędu nie przenieść/ nie skasować czegoś, co zalicza się do niezbędnych elementów w systemie. Program nie używa hierarchii przy wyświetlaniu, więc zarówno poboczny dodatek, jak i główne elementy programu będą razem na liście.