Express Zip Express Zip 8.0

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Express Zip to aplikacja służąca do otwierania, tworzenia, udostępniania i zabezpieczenia archiwów ZIP.

Po uruchomieniu Express Zip pozwala wybrać, czy chcemy otworzyć posiadane archiwum ZIP, czy też utworzyć zupełnie nowe. Jeśli zdecydujemy się na drugą opcję, będziemy musieli jedynie dodać wybrane pliki, które automatycznie trafią do archiwum MyZip umieszczonego w Dokumentach systemu operacyjnego Windows (zarówno nazwę archiwum, jak i ścieżkę zapisu można oczywiście zmienić).

Express Zip oferuje także możliwość wykonywania innych operacji na plikach ZIP. Możemy je podzielić na kilka mniejszych części, zabezpieczyć hasłem, a następnie wysłać za pośrednictwem e-maila. Nie zabrakło opcji konwertowania archiwów do popularnych formatów (aplikacja obsługuje RAR, CAB, TAR, 7z, ISO, GZIP, ZIPX, LZH, ARJ i nie tylko).

Warto wspomnieć, że Express Zip został wyposażony w funkcję nagrywania zarchiwizowanych plików na płytę DVD lub CD. Dzięki tej opcji utworzymy kopię zapasową ważnych danych, które będą przechowywane na zewnętrznych nośnikach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!