reklama

ExtractNow 4.8.3

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ExtractNow to proste i coraz popularniejsze narzędzie, służące do wypakowywania zawartości archiwów w popularnych formatach ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, GZ, LZH, LHA oraz SIT.

Program w odróżnieniu od większości narzędzi do zarządzania skompresowanymi plikami pozwala jedynie wypakowywać zawartość archiwów. Mimo wszystko dysponuje on funkcjami, którymi z pewnością nie powstydziłyby się nawet najpopularniejsze aplikacje w tej kategorii. ExtractNow poza małymi rozmiarami charakteryzuje się także szybkością i skutecznością dekompresji, wsparciem dla starszych edycji systemu Windows oraz niskim wykorzystaniem zasobów systemowych. Wszystko to sprawia, iż doskonale nadaje się on dla starszych komputerów, na których takie komponenty jak procesor czy pamięć RAM mogłaby stanowić problem dla bardziej rozbudowanej konkurencji.

ExtractNow pozwala wypakowywać zawartość skompresowanych plików, a także zarządzać nimi po wypakowaniu - otwierać folder docelowy, usuwać archiwum, przenosić je do wskazanej lokalizacji, zamykać program, usuwać duplikaty folderów, zarządzać nazwą plików itp. Praca z aplikacją odbywać się może na trzy sposoby. Archiwa otwierać można przeciągając je bezpośrednio do okna programu, wybierając odpowiednią opcję z menu kontekstowego lub kojarząc z narzędziem odpowiednie rozszerzenia. Domyślnie pliki wypakowywane są do tego samego folderu, w którym znajduje się archiwum. W przypadku pracy z zabezpieczonymi plikami ExtractNow pozwala wykorzystywać listy z hasłami.

Pomimo wielu zalet narzędzie nie jest wolne od wad. Jedną z nich jest brak podglądu zawartości archiwów, możliwe jest jedynie jej wypakowanie.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 22.02.2014 14:59

bez plików .bin

  #7 21.08.2013 21:36

Autor nie reaguje, więc udostępniam wam swoje tłumaczenie tutaj.
http://tomaszgasior.kao.pl/extractnow

  #6 11.08.2013 18:29

Mam nadzieję, że następna wersja tego programu będzie już z POLSKĄ WERSJĄ JĘZYKOWĄ, gdyż przed chwilą wysłałem do autora programu swoje tłumaczenie.

Pozdrawiam, Tomasz Gąsior.

bincoder   2 #5 30.05.2013 18:11

to nie jest program do zwyklego rozpakowywania. Jak ktos tego szuka to są inne. Ten app ma rozbudowane opcje dla osob ktore ciagle rozpakowuja archiwa, bardzo wiele plikow na rozne sposoby (automatycznie kasowanie po rozpakowaniu, podstawianie do archiwow automatycznie hasel z listy w pliku, przenoszenie po rozpakowaniu itp. itd.) Dla zaawansowanych userow super przydatne. Dla zwyklych userow ktorzy rozpakowuja kilka plikow dziennie zamiast kilkudziesieciu jest niepraktyczny.

pakeroso   9 #4 08.06.2012 21:21

Pozytywnie mnie ten program zaskoczył, gdyż jako jeden z nielicznych potrafi wypakować obraz dyskietki .IMA
Poza tym obsługuje kilkadziesiąt innych rodzajów archiwów.

  #3 04.05.2011 15:04

Najlepszy w tej kategorii jest Universal Extractor. Potrafi wypakowywać instalatory (.exe, .msi)

maverick.0605   2 #2 20.03.2011 14:41

na co komu program z takimi brakami --> 7-zip, też lekki i to o wiele wiele lepszy

  #1 15.03.2011 18:41

nawet dobre.

reklama