FBReader FBReader

Strona główna Android Rozrywka i hobby Czytniki ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

FBReader to rozbudowany czytnik e-booków. Aplikacja może pochwalić się długą listą wspieranych formatów oraz źródeł książek. Jedną z jego głównych zalet jest możliwość synchronizacji biblioteki i postępu czytania za pomocą chmury.

Wśród wspieranych formatów FBReadera znajdziemy: EPUB, mobi, azw3, fb2, RTF, doc, html, PDF (dzięki wtyczce), DjVu (dzięki wtyczce) i CBZ/CBR (dzięki wtyczce). Książki można pobrać prosto do aplikacji z takich źródeł, jak katalog OPDS, Free Books Hub, ManyBooks Catalog czy też nasze rodzime Wolne Lektury. Dodatkowe źródła i książki z pamięci smartfonu możesz dodać sam.

Podczas czytania mamy dostęp to takich narzędzi jak translator, udostępnianie zaznaczonych fragmentów, dodawanie zakładek, czy też szybkie kopiowanie do schowka. W ustawieniach zmienimy nie tylko rozmiar i rodzaj czcionki, ale też jej rodzinę, interlinie i sposób wyrównania. Dostępna jest także opcja automatycznego dzielnie wyrazów. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Edytować możemy prawie każdy element aplikacji oraz czytanego tekstu.

FBReader spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. W sklepie dostępna jest także płatna wersja premium oferująca kilka dodatkowych opcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!