r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FIFA Official App 4.0.3

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców

Oficjalna aplikacja organizacji FIFA. Poza codziennymi informacjami ze świata piłki nożnej przy okazji mistrzostw świata otrzymuje specjalną aktualizację, przybliżająco wszystko co wiąże się z mundialem.

Start aplikacji w okresie zbliżających się mistrzostw wita nas pytaniem o ulubioną drużynę. Po jej wybraniu określamy w związku z jakimi wydarzeniami chcemy otrzymywać powiadomienia (domyślnie zaznaczone są prawie wszystkie), a następnie przechodzimy do samej aplikacji. Ekran główny liczy sobie 7 zakładek poświęconych mistrzostwom. Na samym dole, w formie rozwijanego menu ukryto terminarz rozgrywek. Wybierając konkretny mecz otrzymamy możliwość dodania go do kalendarza oraz skonfigurowania powiadomień. Zapoznamy się także z informacjami odnośnie miasta i stadionu na którym odbędzie się pojedynek.

r   e   k   l   a   m   a

Pozostałe z głównych zakładek przedstawiają nam wiadomości, drużyny, grupy, nagrody, powiązane z mistrzostwami akcje partnerskie, miejsca związane z rozgrywkami. Każda z nich to mała skarbnica wiedzy, z kilkoma mniejszymi podkategoriami.

U góry po lewej stronie skrywa się menu pozwalające przejść do standardowych części aplikacji nie związanych bezpośrednio z mistrzostwami. Informacje, rankingi, zasługi organizacji FIFA, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są zdjęcia, materiały wideo tekst i tabele. Pod względem wykonania aplikacja nie tylko jest praktyczna w użyciu, ale także prezentuje się bardzo ładnie. A to wszystko za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.