r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FIFA Official App 3.3.1

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja organizacji FIFA. Poza codziennymi informacjami ze świata piłki nożnej przy okazji mistrzostw świata otrzymuje specjalną aktualizację, przybliżająco wszystko co wiąże się z mundialem.

Galeria programu

Start aplikacji w okresie zbliżających się mistrzostw wita nas pytaniem o ulubioną drużynę. Po jej wybraniu określamy w związku z jakimi wydarzeniami chcemy otrzymywać powiadomienia (domyślnie zaznaczone są prawie wszystkie), a następnie przechodzimy do samej aplikacji. Ekran główny liczy sobie 7 zakładek poświęconych mistrzostwom. Na samym dole, w formie rozwijanego menu ukryto terminarz rozgrywek. Wybierając konkretny mecz otrzymamy możliwość dodania go do kalendarza oraz skonfigurowania powiadomień. Zapoznamy się także z informacjami odnośnie miasta i stadionu na którym odbędzie się pojedynek.

Pozostałe z głównych zakładek przedstawiają nam wiadomości, drużyny, grupy, nagrody, powiązane z mistrzostwami akcje partnerskie, miejsca związane z rozgrywkami. Każda z nich to mała skarbnica wiedzy, z kilkoma mniejszymi podkategoriami.

U góry po lewej stronie skrywa się menu pozwalające przejść do standardowych części aplikacji nie związanych bezpośrednio z mistrzostwami. Informacje, rankingi, zasługi organizacji FIFA, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są zdjęcia, materiały wideo tekst i tabele. Pod względem wykonania aplikacja nie tylko jest praktyczna w użyciu, ale także prezentuje się bardzo ładnie. A to wszystko za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.