reklama

+FM (Faktury i Magazyn) za darmo w nowej wersji

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Sonect udostępniła kolejną bezpłatną wersję +FM 5.5.0, przygotowaną specjalnie dla Czytelników naszego vortalu.

+FM (Faktury i Magazyn) to program handlowo-magazynowy wrocławskiej firmy Sonect znanej z niedrogich rozwiązań dla małych i średnich firm, takich jak pakiet do prowadzenia firm - +FIRMA czy program do zarządzania relacjami z klientami - CRM plus. +FM umożliwia wystawianie rachunków i faktur (także eksportowych i wewnątrzwspólnotowych), zarządzanie magazynem, prowadzenie kasy, rejestrów VAT i rejestru środków trwałych. Program oferuje m.in. możliwość dodawania logo firmy na drukowanych dokumentach czy obsługę kodów kreskowych - co bardzo usprawnia proces fakturowania. Umożliwia także tworzenie kopii zapasowych i pracę w sieci.

W nowej wersji oprócz kilku udoskonaleń na największą uwagę zwracają rozbudowane formy płatności i rozliczeń. Poza tym występuje teraz możliwość definiowania własnych form płatności, wraz z pokazywaniem reszty do wydania. Przy płatności gotówką i przelewem nie pojawiają się nowe wpłaty i rozliczenia ich. W tych przypadkach zachowanie programu pozostało takie jak w wersji poprzedniej. Przy wyborze innych sposobów płatności lub zdefiniowaniu własnych (można dopisać formy lub rodzaj płatności odpowiadającej potrzebom prowadzonej działalności) pojawia się dodatkowe okno rozliczeń kasowych, pokazujących dodatkowo resztę do wydania przy płatności pełnymi nominałami.

Najnowszą wersję aplikacji +FM 5.5.0 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Firma -> Programy handlowe i magazynowe

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama