FORTE Free FORTE Free 10.2

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FORTE Free to narzędzie do tworzenia muzyki. Program umożliwia edytowanie plików i wyodrębnianie z nich rozmaitych nut celem stworzenia własnych utworów.

Aplikacja nie tylko dla weteranów

Wśród formatów obsługiwanych przez FORTE Free znajdziemy nie tylko autorski FORTE, ale także MIDI oraz kilka innych. W trakcie pracy będziemy mogli skorzystać z dwóch trybów: uproszczonego i dla ekspertów, dzięki czemu wspomniane czynności wykonamy niezależnie od tego, czy mamy doświadczenie w tworzeniu muzyki, czy też dopiero rozpoczynamy swoją przygodę jako autor tekstów do piosenek lub kompozytor.

A zatem dla kogo?

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, FORTE Free został udostępniony bezpłatnie. Jako że program jest darmowy, można z niego skorzystać nie tylko w domowym zaciszu, ale także podczas nauczania muzyki w szkole. Zwłaszcza, że stosunkowo prosty do opanowania interfejs pozwala użytkownikom na szybkie dodawanie nut oraz wprowadzanie zmian do projektów.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy program do tworzenia muzyki
  • łatwe edytowanie plików
  • pozwala na wyodrębnianie nut z dowolnych utworów
  • czytelny interfejs użytkownika
  • wszystkie opcje są dostępne za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wygląda ciekawie Posiada potrzebne opcje , m. in. takie jak możliwość nagrywania , użycie MIDI kontrolera i inne..
Nie jest darmowy jak podają w opisie.
ocena użytkownika
03.10.2019 03:03 • Recenzja do wersji 10.2

Nie wiem dlaczego wprowadzają ludzi w błąd? Pisze " darmowy " a okazuje się, że tylko na 10 dni , potem trzeba kupić. Nie lubię kłamliwych ludzi. Myślałem, że zainstaluję i przeprowadzę swój test programu a szukam czegoś podobnego a tymczasem musiałem zrezygnować bo ... nie jest darmowy. Oglądałem tutoriale na YouTube i czytałem opis na stronie producenta .