F-Secure Internet Security 2007 przez 100 dni za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma F-Secure przygotowała specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy bezpłatną 100-dniową wersję F-Secure Internet Security 2007.

F-Secure Internet Security 2007 to najnowsza wersja kompleksowego pakietu zabezpieczającego przeznaczonego do zastosowań domowych i małych firm. W skład pakietu wchodzą moduły: antywirusowy i antyspyware, zapora sieciowa (firewall), zabezpieczenia antyphishingowe, filtr antyspamowy, a także moduły kontroli aplikacji i kontroli rodzicielskiej, zapewniające łącznie pełną i kompleksową ochronę komputera. Pakiet chroni system nie tylko przed klasycznymi wirusami i robakami ale także oprogramowaniem szpiegującym i nowymi typami zagrożeń takimi jak np. rootkity, cechuje się przy tym wysoką skutecznością. Jedną z nowości w wersji 2007 jest wykorzystywanie technologii DeepGuard tworzącej na maszynie prywatne laboratorium wykrywania zagrożeń, które zabezpiecza komputer przed niewykrytymi dotąd szkodnikami.

100-dniową wersja posiada pełną funkcjonalność i może być wykorzystywana zarówno w domu, jak i w firmie. W trakcie instalacji wymagane jest wpisanie specjalnego klucza produktu, który podajemy przy opisie programu.

Specjalną wersję F-Secure Internet Security 2007 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające

© dobreprogramy
s