Fallout C.H.A.T. 1.1

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fallout CHAT to aplikacja do tworzenia wiadomości graficznych w klimacie serii Fallout. Za jej pomocą przygotujemy grafikę, którą następnie możemy przesłać za pomocą innych aplikacji.

W przeciwieństwie do wersji dla systemu iOS Fallout CHAT nie jest klawiaturą, a odrębną aplikacją, z poziomu której tworzymy wiadomość. W tym celu korzystamy ze specjalnie przygotowanej klawiatury. Ta dzieli się na trzy panele. Pierwszy pozwala na wprowadzenie tekstu. Niestety choć przyciski wyglądają klimatycznie, nie są zbyt wygodne. Drugi zawiera kolekcję grafik z gry, a trzeci zbiór krótkich animacji gif.

Korzystanie z Fallout CHAT opiera się na tworzeniu gotowych wiadomości, które następnie udostępniamy za pomocą systemowego menu udostępniania. Nie jest to rozwiązanie najbardziej optymalne. Zabrakło choćby możliwości skopiowania grafiki do schowka, albo zapisania w pamięci urządzenia. Aplikacja jest darmowa i skierowana głównie do fanów uniwersum gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fallout nigdy się nie zmienia: nowa gra w sklepach, a błędy jakby stare

30
10.11.2015  •  Tomasz Wrzesień

Pewnie niejednemu graczowi ciężko się wstaje i myślał nawet na poważnie czy nie wydrukować sobie zwolnienia od firmy Bethesda. Dzisiaj oficjalnie premierę ma Fallout 4, który do sprzedaży trafił gdzieniegdzie już jednak od północy, stając się przyczyną zarwanych nocy. Najnowsza gra RPG w serii to przynajmniej 50 godzin potrzebnych na jednokrotne przejście, ale to i tak dopiero początek dłuższego flirtu z nowym tytułem. Produkcja ukazała się z polskimi napisami na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Na bok poszedł więc teraz Fallout Shelter, a jego miejsce w najbliższym czasie zajmie co…

Fallout CHAT pomoże stworzyć wiadomości dla fanów Fallouta

0
04.11.2015  •  Paweł Piskurewicz

Do sklepów mobilnych trafiła właśnie kolejna aplikacja od Bethesdy, która ma nam umilić oczekiwanie na zbliżającą się premiera Fallouta 4. W przeciwieństwie do Fallout Shelter nie jest to jednak gra, a coś na kształt specjalnej klawiatury. Forma różni się w zależności od systemu. W przypadku iOS otrzymamy dodatkową klawiaturę, którą musimy aktywować w ustawieniach systemu (o tym jak tego dokonać poinstruuje nas aplikacja). Posiadacze urządzeń z systemem Android otrzymają za to oddzielną aplikację, w skład której będzie wchodziła wspomniana wcześniej klawiatura. Ta dzieli się na trzy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy