FastRawViewer 1.7.1.1693

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FastRawViewer to program do przeglądania i edycji zdjęć wykonanych za pomocą aparatów cyfrowych i lustrzanek.

Za sprawą FastRawViewer użytkownicy otrzymują do dyspozycji wiele zróżnicowanych opcji w zakresie edycji przygotowanych fotografii. Dzięki temu programowi można nie tylko przeglądać zdjęcia, ale również korygować ich rozmaite parametry (np. balans bieli, korekta ekspozycji, itp.) z możliwością podglądu zmian w czasie rzeczywistym.

Choć program FastRawViewer oferuje mnóstwo opcji do wyboru, charakteryzuje się przejrzystym interfejsem użytkownika i szybkim czasem reakcji. Wszystkie operacje przeprowadzane na zdjęciach są wykonywane bardzo szybko. Jednocześnie narzędzie pozwala na dostosowanie licznych funkcjonalności do własnych upodobań.

FastRawViewer pozwala na skonfigurowanie skrótów klawiaturowych, co z pewnością zainteresuje bardziej wymagających użytkowników, którzy zajmują się hurtową edycją zdjęć (np. z imprez okolicznościowych).

Warto dodać, że FastRaw Viewer – wbrew temu, co sugeruje nazwa – nie obsługuje wyłącznie plików zapisanych w formacie RAW, ale również ARW, CR2, CRW, DC2, DCR, DNG, FFF, HDR, NEF, ORF, RDC, SR2, MEF, RW2 oraz X3F.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!