r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Felieton: Google Chrome - pierwsze wrażenia

Strona główna Aktualności

W ostatnim czasie, czego nie da się ukryć, Internet zawładnęła informacja o udostępnieniu przeglądarki internetowej przygotowanej przez firmę Google.

Podobnie jak większość użytkowników usług firmy Google, również i my skusiliśmy się wczoraj na instalację i sprawdzenie możliwości nowej przeglądarki internetowej kryjącej się pod nazwą Chrome. Nasze pierwsze wrażenia z użytkowania nowej przeglądarki są zdecydowanie pozytywne. I przyznamy szczerze, że nie spodziewaliśmy się, że można jeszcze pokazać coś ciekawego i przydatnego w aplikacji przeznaczonej do przeglądania zasobów WWW... jak mile się zaskoczyliśmy instalując Google Chrome.

Zainteresowanych dalszym ciągiem i dyskusją zapraszamy do felietonu Google Chrome - pierwsze wrażenia na łamach naszego vortalu udostępnionego w dziale ARTYKUŁY.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.