Ferro CCTV - nowa wersja z obsługą dźwięku

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma FERRO Software wydała wersję 1.7 programu do monitoringu video Ferro CCTV. Najnowsza wersja wzbogacona została m.in. o możliwość rejestrowania dźwięku.

Ferro CCTV to program do monitoringu pomieszczeń i terenów otwartych. W połączeniu z kamerami (USB lub podłączanymi za pośrednictwem kart telewizyjnych i video), umożliwia stworzenie w pełni profesjonalnego systemu monitoringowego. Jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów, stacji benzynowych, magazynów, a także prywatnych posesji. Ferro CCTV potrafi nagrywać obraz video z prędkością od 1 do 25 klatek/sekundę przez co może być stosowany do rejestracji obiektów statycznych jak i ruchomych. W programie można stosować popularne kodeki DivX, co w połączeniu z detekcją ruchu i nagrywaniem poklatkowym, daje możliwość przechowywania na dysku komputera wielu miesięcy nagrań.

W najnowszej wersji wprowadzona została możliwość rejestracji dźwięku. Poprawiono możliwość wyboru formatu wideo, udoskonalono algorytmy detekcji ruchu oraz wyeliminowano kilka drobnych błędów. Koszt licencji na jedno stanowisko to 65 zł netto. Więcej informacji o programie można uzyskać pod adresem cctv.ferro.com.pl.

Wersję testową Ferro CCTV można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Inne programy multimedialne

© dobreprogramy