Telewizory Philips z systemem Saphi oferują już TVP VOD – nawet modele z 2017 roku

Philips wprowadza TVP VOD na telewizory z systemem Saphi, fot. materiały prasowe
Philips wprowadza TVP VOD na telewizory z systemem Saphi, fot. materiały prasowe
Oskar Ziomek

16.11.2020 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizory Philips z systemem Saphi oferują swoim użytkownikom nowość: aplikację TVP VOD i to bez konieczności aktualizacji całego systemu. To platforma dająca dostęp na żądanie do filmów, seriali i programów oraz umożliwiająca strumieniowanie na żywo części kanałów TVP, w tym TVP Info, TVP 3 czy TVP Polonia.

Aplikacja TVP VOD jest teraz dostępna w szeregu modeli smartTV Philipsa z lat 2017-2020. Właściciele zgodnych telewizorów otrzymają powiadomienie na ekranie, z którego dowiedzą się o dostępności nowego programu. Philips Saphi jest dostępny w tańszych modelach smartTV producenta, które nie zostały wyposażone w Androida TV.

Saphi to autorski system Philipsa, który daje dostęp do kilku najpopularniejszych platform wideo. Wśród nich YouTube, Netflix, Ipla czy Amazon Prime Video. Po ostatniej zmianie w systemie, do kolekcji dołącza także TVP VOD, dając użytkownikom szansę obejrzenia między innymi szeregu programów historycznych czy przyrodniczych oraz polskich seriali znanych z kanałów TVP.

Większe możliwości mają oczywiście posiadacze telewizorów wyposażonych w system Android TV (który swoją drogą z czasem od strony wizualnej zmieni się w Google TV). Tutaj można instalować szereg programów dostosowanych do telewizorów, które są dostępne w Sklepie Play, a są to m.in. gry i popularne odtwarzacze, takie jak Plex czy Kodi.

Jedną z ciekawszych aplikacji dostępnych na Androida TV na polskim rynku jest WP Pilot. Z naszego katalogu pobierzecie wersję na Androida oraz iOS-a.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (129)