r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FiiNote 11.0.1

Strona główna Android Akcesoria Notesy

FiiNote to świetny program do robienia notatek podczas wykładów lub przy zbieraniu informacji. Jego zaletą jest możliwość korzystania z różnych narzędzi, w tym z pisania odręcznego i nagrywania dźwięku.

FiiNote ma unikatowy sposób łączenia znaków narysowanych ręcznie i ilustracji z tekstem wpisanym z pomocą klawiatury. Aplikacja pozwala pisać, malować, umieszczać w notatkach filmy, nagrywać dźwięk, dodawać zdjęcia, robić listy rzeczy do zrobienia, a nawet zakreślać już zapisany tekst.

Rozmiar obszaru na notatki nie ma ograniczeń rozmiaru ani treści, które można na nim umieszczać. Ponadto można tworzyć szablony dla własnych typów notatek.

Kolejną zaletą FiiNote jest możliwość ustawiania alarmów i wydarzeń w kalendarzu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z czym na wykład? Przegląd programów do notowania dla studentów (2016)

52
23.09.2016  •  Anna Rymsza

Choć nie zapewni to sukcesu, zaczynając kolejny rok akademicki warto obiecać sobie sumienne notowanie na wykładach i utrzymywanie porządku w materiałach. Rok akademicki lada chwila się rozpędzi, więc warto już zapewnić sobie odpowiednie narzędzia do organizacji pracy. Narzędzi dla studentów nie brakuje, a poniżej przedstawiam kilka ciekawych aplikacji, które warto przetestować na wykładach i zajęciach. OneNote Jeśli ktoś jednak woli rozwiązania dobrze znane, a przy tym sprawdzone i cenione także w naszej redakcji, warto sięgnąć po OneNote dla Windowsa, macOS, Androida lub iOS. Aplikacje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.