File Shredder Tool 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Shredder Tool to skuteczne narzędzie dla systemu Windows, umożliwiające trwałe kasowanie poufnych danych - nawet o rozmiarze przekraczającym 4GB.

Program doskonale radzi sobie z nieodwracalnym usuwaniem zarówno pojedynczych plików, jak również folderów mogących zawierać duże ilości danych. Przed usunięciem plików narzędzie automatycznie zmienia ich nazwę, aby utrudnić identyfikacje usuniętych danych. File Shredder Tool stosuje zaawansowane algorytmy nadpisywania, które potrafią przeprowadzić 1, 3, 7, 35, 50, a nawet 100 cykli nadpisu m.in. z zastosowaniem metod DoD czy Gutmann.

Narzędzie jest bardzo proste w użyciu, integruje się z Eksploratorem Windows i jest łatwo dostępne z poziomu menu kontekstowego wyświetlanego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #2 08.05.2018 17:52

Na razie korzystam z file shreddera w Wise Care 365, ale kto wie...

  #1 10.02.2018 20:19

Działa prawidłowo na SSD?