r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FileFriend 1.4.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FileFriend to nieduża aplikacja do dzielenia plików na mniejsze fragmenty (i na odwrót), szyfrowania ich oraz zapisywania innych plików wewnątrz zdjęć w formacie JPG.

Galeria programu

Interfejs jest prosty i podzielony został na zakładki odpowiedzialne za każdą z wymienionych wyżej funkcji. Dzieląc jeden duży plik na kilka mniejszych, zadaniem użytkownika będzie wskazanie pliku źródłowego oraz wybranie sposobu podziału: na konkretną liczbę części lub dowolną ich liczbę, ale z ograniczeniem rozmiaru każdej z nich.

Wygodnie zrealizowano opcję odwrotną, czyli składania kilku części w jeden plik. Tutaj podczas wyboru źródłowych elementów, wystarczy wskazać tylko jeden z nich w eksploratorze, a aplikacja sama rozpozna pozostałe, dodając je na listę oczekujących części.

Zapisywanie wewnątrz pliku JPG pozwala ukryć dowolne pliki „wewnątrz” zdjęć, aby ukryć je przed dostępem niepowołanych osób, które nie spodziewają się tego rodzaju zabezpieczenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.