FileZilla FileZilla 3.53.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty FTP
Pobierz program

FileZilla to wieloplatformowy, rozbudowany klient FTP, SFTP i FTPS. Program pozwala przeglądać i przesyłać pliki, przeszukiwać zdalne repozytoria, zapisywać często odwiedzane jako zakładki i otwierać wiele połączeń w kartach.

FileZilla pozwala łączyć się z serwerami przez protokoły FTP, FTP z szyfrowaniem SSL/TLS (FTPS) oraz SSH File Transfer Protocol (SFTP), także przez HTTP/1.1, SOCKS5 i FTP-Proxy. Program może łączyć się z nimi zarówno z wykorzystaniem adresów IPv4, jak i IPv6. Do prostych konfiguracji i jednorazowych połączeń można wykorzystać opcję „szybkiego połączenia”. Często odwiedzane repozytoria, wraz z hasłami, trybem przesyłania, domyślnym kodowaniem oraz ścieżkami zdalnymi i lokalnymi można zapisać w postaci zakładek w menedżerze stron.

Program pozwala przesyłać pliki większe niż 4 GB, wstrzymać i wznowić transfer, a także ustawiać limity prędkości przesyłania. Kolejne pliki do przesłania można ustawiać w kolejce z wyznaczonymi priorytetami. Podczas przeglądania zdalnych zasobów można przeszukiwać pliki po nazwie, rozmiarze, ścieżce i dacie ostatniej modyfikacji. Z tego miejsca można także rozpocząć pobieranie, można również korzystać z przeciągania i upuszczania. Ponadto FileZilla pozwala porównywać fildery, filtrować pobierane pliki według nazwy i edytować pliki tekstowe zdalnie. Wszystkie aktywności można zapisywać do pliku.

FileZilla została przetłumaczona na kilka języków, w tym na polski. Niestety program nie korzysta z języka systemu operacyjnego i polski interfejs trzeba włączyć samodzielnie w ustawieniach programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!