FileZilla 3.31.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty FTP
Pobierz program

FileZilla to wieloplatformowy, rozbudowany klient FTP, SFTP i FTPS. Program pozwala przeglądać i przesyłać pliki, przeszukiwać zdalne repozytoria, zapisywać często odwiedzane jako zakładki i otwierać wiele połączeń w kartach.

FileZilla pozwala łączyć się z serwerami przez protokoły FTP, FTP z szyfrowaniem SSL/TLS (FTPS) oraz SSH File Transfer Protocol (SFTP), także przez HTTP/1.1, SOCKS5 i FTP-Proxy. Program może łączyć się z nimi zarówno z wykorzystaniem adresów IPv4, jak i IPv6. Do prostych konfiguracji i jednorazowych połączeń można wykorzystać opcję „szybkiego połączenia”. Często odwiedzane repozytoria, wraz z hasłami, trybem przesyłania, domyślnym kodowaniem oraz ścieżkami zdalnymi i lokalnymi można zapisać w postaci zakładek w menedżerze stron.

Program pozwala przesyłać pliki większe niż 4 GB, wstrzymać i wznowić transfer, a także ustawiać limity prędkości przesyłania. Kolejne pliki do przesłania można ustawiać w kolejce z wyznaczonymi priorytetami. Podczas przeglądania zdalnych zasobów można przeszukiwać pliki po nazwie, rozmiarze, ścieżce i dacie ostatniej modyfikacji. Z tego miejsca można także rozpocząć pobieranie, można również korzystać z przeciągania i upuszczania. Ponadto FileZilla pozwala porównywać fildery, filtrować pobierane pliki według nazwy i edytować pliki tekstowe zdalnie. Wszystkie aktywności można zapisywać do pliku.

FileZilla została przetłumaczona na kilka języków, w tym na polski. Niestety program nie korzysta z języka systemu operacyjnego i polski interfejs trzeba włączyć samodzielnie w ustawieniach programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

FileZilla 3.26.0 RC 1 – nowa wersja z szyfrowanym menedżerem haseł

23
26.05.2017  •  Maciej Olanicki

FileZilla to obok słynnego Total Commandera najczęściej wykorzystywany do łączenia się z serwerami FTP, SFTP i FTPS program. Właśnie udostępniona została jego nowa wersje testowa:, która stanowi pierwszą kompilację Release Candidate wersji 3.26.0. Pobrać możecie ją już z naszej bazy oprogramowania w wersji na Windowsa i macOS-a w menu Wszystkie wersje. FileZilla 3.26.0 RC 1 wprowadza dużą nowość, z którą całą pewnością skorzystają wszyscy użytkownicy, którzy dbają o to, aby dostęp do plików nie trafił w niepowołane ręce. Klient obsługuje już bowiem szyfrowanie menedżera haseł, dzięki czemu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji