Files by Google Files by Google 1.0.357865958

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Files by Google to menedżer plików zaproponowany przez Google, w którym nacisk kładziony jest na możliwość usuwania zbędnych plików zajmujących niepotrzebnie miejsce w smartfonie. Na ten moment jest to wyłącznie wydanie testowe.

Aplikacja cechuje się prostym i estetycznym interfejsem, w którym pojawia się wiele podpowiedzi odnośnie plików, które moglibyśmy usunąć by zyskać miejsce, w tym duplikaty, grafiki zapisane przez komunikatory internetowe czy pliki pamięci podręcznej aplikacji.

Niezależnie od tego program jest także typowym menedżerem, w którym możliwe jest przenoszenie plików pomiędzy katalogami, wygodne sortowanie i wyświetlanie szczegółów. Aplikacja docelowo najpewniej będzie polskojęzyczna, ale na obecnym etapie rozwoju pojawiają się w niej tylko pojedyncze polskie słowa obok angielskich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty ,przejrzysty, robi co trzeba
nie znalazlem
ocena użytkownika
28.02.2018 15:01 • Recenzja do wersji 1.0.182459543

po instalacji widac jak na dloni co i gdzie mamy w urzadzeniu jak i na karcie sd tak i w pamieci wewnetrznej ,a takze w innych lokalizacjach , co umozliwia sprawne szybkie wyszukanie jak i usuniecie zbednego balastu :)