r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Filters for Photos 1.0

Strona główna Mac Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Filters for Photos to darmowe rozszerzenie dla programu Apple Photos, w którym znajdziemy wysokiej jakości filtry fotograficzne. Filters działa jako wtyczka i jako samodzielna aplikacja.

Dzięki Filters for Apple Photos można łatwo nadać zdjęciom ciekawy, indywidualny charakter. W zestawie znajdziemy modne filtry postarzające, Alien Skin, czarno-białe, filtry udające filmy analogowe, efekty, symulację szkiców i pociągnięć pędzla, filtry komiksowe, grandżowe, uwypuklające kolory i wiele innych.

Wszystkie filtry można podglądać w czasie rzeczywistym na zdjęciu. Podczas edycji można zmieniać ich parametry, każdy z nich można też nakładać selektywnie na fragmenty zdjęć.

Gotowe zdjęcia można zapisywać w formatach JPEG, TTIF i kilku innych, a także od razu wysyłać na Facebooka, Twittera, 500px i tym podobne platformy. Filters można też wykorzystywać w połączeniu z innymi programami tego producenta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
07.05.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.