Filters for Photos Filters for Photos 1.0

Strona główna Mac Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Filters for Photos to darmowe rozszerzenie dla programu Apple Photos, w którym znajdziemy wysokiej jakości filtry fotograficzne. Filters działa jako wtyczka i jako samodzielna aplikacja.

Dzięki Filters for Apple Photos można łatwo nadać zdjęciom ciekawy, indywidualny charakter. W zestawie znajdziemy modne filtry postarzające, Alien Skin, czarno-białe, filtry udające filmy analogowe, efekty, symulację szkiców i pociągnięć pędzla, filtry komiksowe, grandżowe, uwypuklające kolory i wiele innych.

Wszystkie filtry można podglądać w czasie rzeczywistym na zdjęciu. Podczas edycji można zmieniać ich parametry, każdy z nich można też nakładać selektywnie na fragmenty zdjęć.

Gotowe zdjęcia można zapisywać w formatach JPEG, TTIF i kilku innych, a także od razu wysyłać na Facebooka, Twittera, 500px i tym podobne platformy. Filters można też wykorzystywać w połączeniu z innymi programami tego producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!