FindPark – znajdź parking 1.1.1

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi
Pobierz program
lub zeskanuj:

FindPark – znajdź parking to aplikacja pozwalająca wyszukiwać parkingi w Polsce, z uwzględnieniem ich cech szczególnych, np. lokalizacji, ceny za godzinę postoju, rodzaju ochrony i innych. Program sam zaproponuje parkingi zlokalizowane najbliżej miejsca, do którego chcemy się udać.

W bazie programu znalazło się ponad 13 tysięcy parkingów z całego kraju. Znajdziemy tu informacje o dokładnym adresie, pojemności, typie (zadaszony, podziemny, naziemny), rodzaju (strzeżony, monitorowany, niestrzeżony), a także cenach. Dostępne są również informacje o miejscach parkingowych dla niepełnosprawnych oraz zezwoleniu na wstęp pojazdów z instalacją gazową.

Wyszukując parkingi, wyniki można szczegółowo odfiltrować. Zamiast wyszukiwać propozycji za pomocą wyszukiwarki, można także przeglądać mapę. Z programu można przejść prosto do nawigacji w Google Mapach, by rozpocząć podróż do wybranego miejsca docelowego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

FindPark: znajdź najbliższy parking, który sprosta Twoim wymaganiom

6
04.04.2017  •  Oskar Ziomek

Podróż samochodem do nowego miejsca może wiązać się z wyzwaniami, na przykład jeśli mowa o znalezieniu parkingu blisko punktu docelowego. Zamiast błądzić po nieznanych nam ulicach, porównując ceny płatnych miejsc postojowych, można wspomóc się aplikacją FindPark. Baza parkingów nie jest nowością dla samochodowych nawigacji, ale w niektórych sytuacjach wygodniejsza może okazać się aplikacja w smartfonie. Zobaczmy, jakie możliwości oferuje FindPark – propozycja od NaviExpert dla użytkowników Androida, która ułatwi wyszukiwanie i porównywanie parkingów w Polsce. W aplikacji znajdziemy bazę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji