r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FireLogXP 1.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FireLogXP to darmowy program dedykowany do przeglądania plików dziennika systemowego firewalla - Internet Connection Firewall w systemie Windows XP lub nowszej wersji, Windows Firewall w systemie Windows XP wraz z dodatkiem Service Pack 2. Narzędzie to cechuje wyjątkowa prostota obsługi, co wiaże się również z szybkością pracy - znacznie ułatwia on przeglądanie logów, zwłaszcza początkującym użytkownikom, którzy w mało czytelnym Notatniku mogą mieć problem z wyłapaniem istotnych informacji. Dodatkowo program posiada możliwość wyświetlania szczegółów o konkretnych portach - kolejny plus dla osób z mniejszym doświadczeniem w tym zakresie. Wadą programu jest z pewnością brak polskiej wersji językowej oraz stosunkowo małe możliwości jak dla bardziej zaawansowanych administratorów.

Uwaga!

Aby włączyć tworzenie pliku rejestrującego .log w systemie Windows XP Service Pack 2 należy otworzyć Panel sterowania, wejść do właściwości Zapory systemu Windows i na zakładce Zaawansowane przejść do okna Rejestrowanie zabezpieczeń. Tam można dowolnie skonfigurować opcje dotyczące tworzenia pliku dziennika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.