FireLogXP 1.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FireLogXP to darmowy program dedykowany do przeglądania plików dziennika systemowego firewalla - Internet Connection Firewall w systemie Windows XP lub nowszej wersji, Windows Firewall w systemie Windows XP wraz z dodatkiem Service Pack 2. Narzędzie to cechuje wyjątkowa prostota obsługi, co wiaże się również z szybkością pracy - znacznie ułatwia on przeglądanie logów, zwłaszcza początkującym użytkownikom, którzy w mało czytelnym Notatniku mogą mieć problem z wyłapaniem istotnych informacji. Dodatkowo program posiada możliwość wyświetlania szczegółów o konkretnych portach - kolejny plus dla osób z mniejszym doświadczeniem w tym zakresie. Wadą programu jest z pewnością brak polskiej wersji językowej oraz stosunkowo małe możliwości jak dla bardziej zaawansowanych administratorów.

Uwaga!

Aby włączyć tworzenie pliku rejestrującego .log w systemie Windows XP Service Pack 2 należy otworzyć Panel sterowania, wejść do właściwości Zapory systemu Windows i na zakładce Zaawansowane przejść do okna Rejestrowanie zabezpieczeń. Tam można dowolnie skonfigurować opcje dotyczące tworzenia pliku dziennika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!