Firefox 4.0 RC1 wydany po 9 miesiącach i 12 betach

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Na serwerach Mozilli pojawiła się właśnie polska wersja Release Candidate 1 przeglądarki Firefox 4.0.

Tylko kilkanaście poprawek różni wydaną dzisiaj wersję RC od ostatniej wersji beta. Tym samym wszystkie poważniejsze błędy zostały już wyeliminowane, a Mozilla wraz z wydaniem wersji RC zmierza powoli w stronę wielkiego finału. Programiści określają wprowadzone w dzisiejszym wydaniu poprawki jako ogólne usprawnienia w zakresie wydajności, stabilności i kompatybilności. Z listą wszystkich problemów rozwiązanych w Firefoksie 4.0 można zapoznać się bezpośrednio na stronach Mozilli. W dokumencie Release Notes zamieszczona jest także bardziej przejrzysta lista nowości i zmian w stosunku do poprzedniego stabilnego wydania. Pisaliśmy o nich wielokrotnie również na łamach naszego portalu.

Firefox 4.0 RC1 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla Windows, Linux i Mac OS. Pomimo bliskości wydania stabilnego, wersja RC wciąż tylko kandyduje do takiego miana i potencjalnie może jeszcze powodować problemy - nie można o tym zapominać.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję