Firefox z kanału Nightly już ma Modern UI

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Wygląda na to, że już koniec lizania przez szybkę interfejsu Modern UI dla przeglądarki Mozilli. W deweloperskim kanale Nightly znalazły się pierwsze kompilacje Firefoksa 18 o wyglądzie zgodnym z wytycznymi Microsoftu dla programów przeznaczonych do pracy w trybie Modern.

Opisywany przez nas Firefox przystosowany do pracy na Windowsie 8 i ekranach dotykowych można więc już samemu przetestować. Firefox 18.0a1 jest w stadium eksperymentalnym, należy więc spodziewać się problemów i najlepiej nie korzystać z niej jako głównej przeglądarki. Jeśli chodzi o wygląd przeglądarki, nie ma niespodzianek — większość tego, co prezentuje, już widzieliśmy na różnych prezentacjach na blogach deweloperów pracujących dla Mozilli. Nieco więcej o wyglądzie można jeszcze dowiedzieć się a prezentacji (PDF) najnowszych zmian i na wiki.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu