FlashScore - wyniki na żywo FlashScore - wyniki na żywo 3.11.1

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

FlashScore - wyniki na żywo to program dla miłośników sportu, którzy chcą być na bieżąco z wynikami lubianych przez siebie dyscyplin sportowych oraz drużyn. Aplikacja daje dostęp do informacji o meczach w 5 tys. lig w 28 dyscyplinach sportowych na całym świecie.

W aplikacji znajdziemy informacje nie tylko o piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, piłce ręcznej lub tenisie, ale też np. o badmintonie, hokeju na trawie, krykiecie, futbolu amerykańskim, tenisie stołowym i wielu innych. To sprawia, że fani sportu powinni znaleźć w tym programie coś dla siebie niezależnie od osobistych preferencji.

Ekran główny aplikacji podzielony jest na cztery kategorie. W kategorii "Wszystkie mecze" znajdziemy informacje o wszystkich meczach odbywających się danego dnia w wybranym sporcie, np. w piłce nożnej. Kolejna kategoria to Live, w której zobaczymy, gdzie na świecie właśnie trwają mecze, a każdy wpis można kliknąć, aby zobaczyć szczegóły (np. składy, strzelców bramek, zawodników ukaranych kartkami itp.). Trzecią kategorią są "Moje mecze", w których znajdziemy wiadomości o meczach, które wcześniej oznaczyliśmy gwiazdką. Ułatwia to wyszukiwanie informacji, na których szczególnie nam zależy. W tej kategorii możemy też umieścić ulubione drużyny. Ostatnią kategorią są "Tabele", gdzie znajdziemy - rzecz jasna - tabele ujętych w aplikacji lig, a także klasyfikację najlepszych strzelców.

Aplikacja jest dostępna w całości w języku polskim, wyświetla też powiadomienia dotyczące oznaczonych jako ulubione meczów oraz drużyn.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!