Flexbeta Firetweaker 2.0.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flexbeta Firetweaker to program przeznaczony do optymalizacji przeglądarki Firefox. Aplikacja oprócz optymalizacji pod kątem szybkości startu i ładowania stron, którą znamy z takich programów jak Firetune oferuje również możliwość wprowadzania zmian związanych z wyglądem przeglądarki i ergonomią (np.: możliwość umieszczenia sidebaru z prawej strony). Dodatkowo za pomocą programu można zmieniać kilka elementów związanych blokowaniem pewnych wydarzeń, które uznamy za niechciane podczas wyświetlania stron.

Firetweaker pozwala również na definiowanie kilku elementów związanych z zachowaniem przeglądarki i sposobem wyświetlania witryn jak np.: mozliwość ominięcia tagu target="_blank", który umożliwia wyświetlenie nowego okna i ominięcie blokad przeznaczonych dla okienek pop-up. Za pomocą opcji RollBack możemy również bezboleśnie powrócić do ustawnień standardowych.

Uwaga!

Program do uruchomienia wymaga biblioteki Microsoft .NET Framework 1.1, bibliotekę pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!