FlexiPDF 2017 1.10

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FlexiPDF pozwala na edytowanie dokumentów PDF równie łatwo, jak normalne dokumenty tekstowe możemy edytować np. w Wordzie. Po otworzeniu dokumentu PDF można zmieniać w nim dowolnie układ stron i edytować w czasie rzeczywistym zawartość – zaznaczać i redagować tekst, zmieniać jego formatowanie, dodawać komentarze czy własne grafiki.

Program obsłuży tekst w wielokolumnowych układach strony, pozwala na edycję nagłówków, stopek, czy spisów treści. Zapewnia moduł automatycznego sprawdzania pisowni, poprzez program Aspell (obsługiwany jest też język polski). Możemy też wypełniać formularze, zarówno interaktywne, jak i statyczne.

Więcej możliwości oferuje wersja profesjonalna, przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy pracują z dokumentami utworzonymi ze skanów. Rozbudowany moduł OCR pozwala na przetworzenie zeskanowanych bitmap w edytowalny tekst, całkiem nieźle radzi sobie też z językiem polskim. Do tego dostajemy możliwość wyszukiwania i zamieniania tekstu w całym dokumencie, dodawania własnych nagłówków i stopek, generowania własnych znaków wodnych oraz zapisywania wyniku nie tylko jako PDF, ale też w formacie EPUB.

Po uruchomieniu (do momentu aktywacji licencji) możemy wybrać z jakiej wersji chcemy korzystać, Standardowej czy Profesjonalnej. Od tego będzie zależał odsłonięty zestaw funkcji. Wersja trial nie ma ograniczeń czasowych, ale generowane przez nią dokumenty są oznaczone znakiem wodnym producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 01.06.2018 11:56

@saturno: Tak mi się właśnie wydawało, że gdzieś czytałem...

saturno   12 #4 26.05.2018 15:30

@A_N_O_N_I_M (niezalogowany): Znalazłem informację na temat FlexiPDF Basic: http://forum.softmaker.com/viewtopic.php?t=17464
I wychodzi na to że ta darmowa wersja jest tak ograniczona że szkoda zawracać sobie nią głowy.

  #3 22.05.2018 10:50

@saturno: podpinam się bo może ktoś nam odpowie

saturno   12 #2 17.05.2018 17:35

FlexiPDF Basic jest darmowy?

aak111   8 #1 20.11.2016 17:59

Ten program w wersji professional kosztuje ok 80 Euro. PDF-XChange Editor 6 (dawniej PDF-XChange Viewer) kosztuje w wersji pro nie całe 260 zł tak więc trzeba dokładnie porównać oba programy i wtedy dopiero okaże się czy warto dopłacać do droższego programu.