r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FlexiPDF 2017 1.09

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FlexiPDF pozwala na edytowanie dokumentów PDF równie łatwo, jak normalne dokumenty tekstowe możemy edytować np. w Wordzie. Po otworzeniu dokumentu PDF można zmieniać w nim dowolnie układ stron i edytować w czasie rzeczywistym zawartość – zaznaczać i redagować tekst, zmieniać jego formatowanie, dodawać komentarze czy własne grafiki.

Program obsłuży tekst w wielokolumnowych układach strony, pozwala na edycję nagłówków, stopek, czy spisów treści. Zapewnia moduł automatycznego sprawdzania pisowni, poprzez program Aspell (obsługiwany jest też język polski). Możemy też wypełniać formularze, zarówno interaktywne, jak i statyczne.

Więcej możliwości oferuje wersja profesjonalna, przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy pracują z dokumentami utworzonymi ze skanów. Rozbudowany moduł OCR pozwala na przetworzenie zeskanowanych bitmap w edytowalny tekst, całkiem nieźle radzi sobie też z językiem polskim. Do tego dostajemy możliwość wyszukiwania i zamieniania tekstu w całym dokumencie, dodawania własnych nagłówków i stopek, generowania własnych znaków wodnych oraz zapisywania wyniku nie tylko jako PDF, ale też w formacie EPUB.

Po uruchomieniu (do momentu aktywacji licencji) możemy wybrać z jakiej wersji chcemy korzystać, Standardowej czy Profesjonalnej. Od tego będzie zależał odsłonięty zestaw funkcji. Wersja trial nie ma ograniczeń czasowych, ale generowane przez nią dokumenty są oznaczone znakiem wodnym producenta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adobe Acrobat za drogi i za ciężki? SoftMaker ma niezłą alternatywę – FlexiPDF 2017

39
20.11.2016  •  Adam Golański

Często pytacie nas w e-mailach i telefonach o narzędzia do obróbki dokumentów PDF, które nie kosztowałyby tyle, co Adobe Acrobat, a dawały porównywalny zakres możliwości. Radziliśmy do tej pory zainteresować się programem Master PDF Editor firmy Code Industry. Teraz jednak będziemy sugerowali jeszcze jedno narzędzie – niedawno wydany FlexiPDF. To dzieło firmy SoftMaker, znanej ze swojego konkurencyjnego wobec Microsoft Office pakietu biurowego. Pozwala ono nie tylko edytować pliki PDF wygenerowane z dokumentów tekstowych, ale też nawet zmieniać PDF-y powstałe ze skanów. Niemiecki producent…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
aak111   7 #1 20.11.2016 17:59

Ten program w wersji professional kosztuje ok 80 Euro. PDF-XChange Editor 6 (dawniej PDF-XChange Viewer) kosztuje w wersji pro nie całe 260 zł tak więc trzeba dokładnie porównać oba programy i wtedy dopiero okaże się czy warto dopłacać do droższego programu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.