Formido 1.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Formido to gra, w której bohater wyposażony w broń szybkostrzelną stara się wyeliminować za wszelką cenę wszystkich zagrażających mu zewsząd przeciwników. W tym przypadku za wroga uchodzą ogromne robale przybyłe ...z kosmosu (dlaczego one zawsze przybywają z kosmosu?:)) Nie są one bynajmniej zielone, ale za to wyjątkowo paskudne i natarczywe.

Zadaniem gracza jest eksterminacja jak największej liczby przeciwników (1 robal=1 punkt), a przy okazji utrzymanie się przy życiu jak najdłużej to tylko możliwe. Wbrew pozorom nie okazuje się to takie proste, gdyż pomimo nawet prostej klawiszologii, trzeba nabrać dużej wprawy, aby bezpiecznie lawirować pomiędzy szkodnikami.

Zachęcam do zdobywania jak najwyższych wyników punktowych, ponieważ na najlepszych czeka nagroda w postaci umieszczenia ich rezultatu na stronie poświęconej grze Formido. Jedynym tego warunkiem jest przesłanie informacji wraz załącznikiem na adres mailowy autora gry, który podany jest na wyżej wymienionej stronie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!