r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Franz 4.0.4 beta

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Franz to nowoczesny multikomunikator. Dzięki niemu jeden program może zastąpić komunikatory: Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Slack Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat. Każda z sieci będzie widoczna w osobnej karcie głównego komunikatora.

Franz wykorzystuje wszystkie obsługiwane komunikatory w wersjach przeglądarkowych i gromadzi je w osobnych kartach, tak jak by można było zebrać je w przeglądarce. Wiążą się z tym pewne niedogodności, jak problemy z wyświetlaniem kilku rozmów przez Hangouts w małym oknie – na szczęście można zmniejszyć rozmiar wyświetlanych stron. W zamian otrzymujemy zunifikowany system powiadomień i dźwięków ze wszystkich komunikatorów, jakie zostaną skonfigurowane.

Franz pozwala przełączać się między komunikatorami skrótem klawiszowym. Niestety nawigacja między konkretnymi rozmowami zależy już od tego, co przygotowali twórcy danego komunikatora.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Multikomunikator Franz 4.0 – więcej protokołów i otwarte API

38
30.08.2016  •  Anna Rymsza

Choć możliwości komunikacji bardzo się zmieniły od czasów Mirandy czy Konnekta, wciąż są osoby, które chętnie skorzystają z komunikatora obsługującego kilka lub kilkadziesiąt protokołów. Naprzeciw potrzebom wychodzi Franz – nowoczesny multikomunikator, obsługujący nowoczesne sposoby komunikacji, a także kilka starszych sieci, które wciąż cieszą się popularnością. Franz został niedawno wydany w wersji 4, wciąż uznawanej za testową, ale działającej bardzo kulturalnie. Program już wcześniej obsługiwał ponad 20 protokołów, w tym Slacka, WhatsAppa, WeChat, HipChat, Facebook Messenger,a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   6 #7 13.02.2018 13:55

@YogiCK: Ślepy link już.

HnauHnakrapunt   6 #6 13.02.2018 13:55

No faktycznie Hangouts wchodzą... patrzcie państwo. W razie zagubienia - wybieramy usługę, wpisujemy nazwę zakładki dla danego konta (ksywka/login najczęściej) i logujemy się na konto, w razie potrzeby potwierdzając dostęp aplikacji.

spider.pl   7 #4 02.10.2016 18:24

Fajnie jakby dodali gg wówczas mógłbym oficjalną apkę wywalić

kop524   6 #3 31.08.2016 13:07

Fajny programik wsio działa jak trza ;D jedyne co mi brakuje to ciemna skórka ale tak jest to dobry, szybki, stabilny i lekki komunikator, którego mam zamiar używać :) Używana wersja to 4.0.0 beta.

xfloyd2   4 #2 30.08.2016 21:02

https://pl.wikipedia.org/wiki/Franz_Maurer
Porucznik Franciszek Maurer, przez kolegów nazywany „Franz” urodził się w roku 1953 prawdopodobnie w Krakowie. Skończył tamże studia prawnicze w 1978 roku z wyróżnieniem, potem podjął pracę w resorcie spraw wewnętrznych oraz w „bezpiece”. Poślubił córkę wiceszefa MSW—Milenę Kurzepę, która opuściła go i wyjechała z dzieckiem do USA. W 1980 roku Franz zabił swojego kolegę kpt. Witolda Nowakowskiego, który zabił żonę i groził że zrzuci swą córkę z dachu, jeśli władze nie podwyższą płacy o dodatkowe 2200 zł i nie zarejestrują wolnych związków zawodowych w resorcie. Na koncie miał 31 nagan i 18 pochwał (w tym dwie na wniosek szefa rosyjskiego MSW), ponadto trzy raz groziło mu dyscyplinarne zwolnienie ze służby, jednak dzięki kontaktom Franza w MSW wszystkie te zwolnienia cofnięto. Ma brata mieszkającego w Auckland.

NarcK   4 #1 30.08.2016 16:08

Polecam WTW !!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.