r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Audio CD to MP3 Converter 1.3.12.1228

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Audio CD to MP3 Converter to bardzo proste oraz darmowe narzędzie, dzięki któremu przekonwertujemy i zapiszemy na dysku twardym ścieżkę dźwiękową z nośników Audio-CD. Aplikacja pozwala wyodrębniać z dysku wszystkie lub jedynie wybrane utwory i zapisywać je do plików w formacie MP3, AAC, OGG, WMA i WAV.

Program wchodzi w skład pakietu narzędzi do obsługi multimediów Free Studio i kierowany jest do początkujących użytkowników, poszukujących prostego rozwiązania do zgrywania zawartości nośników CD z muzyką. Dzięki niemu, szybko i sprawnie zrippujemy ulubione piosenki do plików, które następnie odtworzymy na smartfonie, wieży HiFi czy radioodtwarzaczu samochodowym (o ile obsługują one format, do którego muzyka została zapisana). Free Audio CD to MP3 Converter umożliwia konwertowanie audio w różnej jakości oraz w trybie mono lub stereo.

r   e   k   l   a   m   a

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.