Free IP Scanner Free IP Scanner 3.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free IP Scanner to bardzo proste i wygodne narzędzie sieciowe do skanowania adresów IP oraz portów w wybranym przez nas zakresie.

Aplikacja stworzona została z myślą o administratorach sieci, jednak z powodzeniem wykorzystywana może być również w warunkach domowych. Dzięki wsparciu dla wielowątkowości umożliwia błyskawiczne skanowanie nawet dużych sieci w wybranym zakresie adresów IP. Działanie Free IP Scannera opiera się na "pingowaniu" adresów IP w celu sprawdzenia czy są aktywne, a następnie dostarczeniu informacji o nazwie grupy roboczej, hosta, adresu MAC czy portach.

Free IP Scanner daje możliwość zapisania wszystkich zgromadzonych danych na lokalnym dysku komputera w postaci pliku tekstowego. Narzędzie udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!