Free RAR Password Unlocker Free RAR Password Unlocker 1.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free RAR Password Unlocker to niewielkie i bezpłatne narzędzie, z pomocą którego odzyskamy utracone hasła do archiwów w formatach RAR/ZIP/7ZIP.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a praca z nim odbywa się za pośrednictwem wbudowanego kreatora, który przeprowadza użytkownika przez cały proces wyszukiwania hasła. W kolejnych krokach wskazać należy archiwum, do którego utraciliśmy hasło, a następnie zdefiniować metodę, która posłuży do jego odnalezienia. Free RAR Password Unlocker pozwala na wyszukiwanie hasła techniką Brute-Force, Brute-Force z maską oraz z wykorzystaniem słownika.

Operacja odzyskiwania hasła w zależności od jego długości może być czasochłonna. Aby skrócić czas potrzebny do wyszukania prawidłowego hasła program wyposażony został w opcje zawężania poszukiwań. Z ich pomocą określimy minimalną długość hasła czy wykluczymy znaki, których jesteśmy pewni, że w haśle nie ma.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!