FreeCell Solitaire FreeCell Solitaire

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

FreeCell Solitaire to nic innego, jak gra, w której możemy ułożyć pasjansa na ekranie urządzenia przenośnego z systemem operacyjnym Android.

Choć nasze zadanie nie wydaje się trudne, w istocie FreeCell Solitaire wymaga spostrzegawczości i logicznego myślenia podczas układania kart od Asa do Króla. Jest to więc kolejna produkcja z serii „easy to learn, hard to master”, w której zasady można opanować w kilka sekund, ale chcąc zostać mistrzem pasjansa, należy poświęcić znacznie więcej czasu.

Co istotne, nie musimy mieć doświadczenia w innych grach tego typu czy też w układaniu pasjansa z tradycyjnej talii kart, bowiem FreeCell Solitaire oddaje do dyspozycji system wskazówek. Jeśli więc gdzieś utkniemy, będziemy mogli skorzystać z podpowiedzi. Ponadto w razie pomyłki użyjemy natomiast przycisku cofania, dzięki któremu anulujemy ostatni ruch.

Warto wspomnieć, że FreeCell Solitaire zawiera wyzwania dzienne umożliwiające zdobycie dodatkowych punktów doświadczenia i zdobycie rozmaitych osiągnięć. Dostępne są również liczne statystyk przedstawiające wyniki użytkownika.

FreeCell Solitaire można pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, ale podczas rozgrywki gra będzie wyświetlać reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!