reklama

G DATA TopSecret Next Generation 4.1 beta już jutro

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

G DATA Software, producent znany przede wszystkim z oprogramowania antywirusowego już jutro udostępni wersję beta programu TopSecret Next Generation 4.1 do szyfrowania danych. Warto zwrócić uwagę, że użytkownicy testujący betę otrzymają bezpłatną kopię programu po jego premierze.

Najważniejsze nowości w TopSecret Next Generation 4.1 to obsługa systemu Windows 7 oraz wszystkich (począwszy od Windows 2000) w wersji 64-bitowej, możliwość współpracy programu z czytnikiem linii papilarnych i certyfikatami elektronicznymi na kluczach kryptograficznych, a także zintegrowany moduł do zabezpieczania wpisywanych haseł przed programami szpiegującymi (trojanami, keyloggerami itp.). Ważne są również usprawnienia "pod maską", czyli w silniku szyfrującym i deszyfrującym - został on lepiej zaprojektowany do pracy z wieloma rdzeniami procesora, co powinno podnieść wydajność pracy z zaszyfrowanymi danymi.

Użytkownicy poprzedniej wersji programu, TopSecret Next Generation 4.0 będą mieli prawo do bezpłatnego uaktualnienia, gdy produkt zadebiutuje na rynku w wersji finalnej. Nastąpi to w okolicach maja tego roku. Również osoby, które pobiorą udostępnioną jutro wersję beta i prześlą swoją opinię do firmy G DATA otrzymają bezpłatną licencję na nową wersję programu.

Wersję beta będzie można pobrać od jutra ze stron G DATA.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama