GOG.com szuka pracowników do biura w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeżeli gry komputerowe są waszą pasją, mieszkacie w Warszawie (bądź nie macie nic przeciwko zamieszkaniu tam), a do tego szukacie pracy, to macie doskonałą okazję dostać się do GOG.com, które ogłosiło na swojej stronie głównej, że poszukuje nowych pracowników.

Na obecną chwilę, firma poszukuje m.in. programistów ze znajomością PHP, MySQL i typowych protokołów, takich jak DNS, TCP/IP, HTTP, SMTP, FTP. Osoby, które są dobre w HTML-u, CSS-ie i JavaScripcie także mają duże szanse na zatrudnienie. Jeżeli ktoś może pochwalić się mistrzowskim opanowaniem C++ (minimum 4 lata doświadczenia), ma możliwość odnalezienia się jako główny inżynier oprogramowania.

Nie tylko kodowaniem i tworzeniem stron jednak firma stoi. Ludzie posiadający silne zdolności analityczne, kreatywni, uczciwi, z pasją, mogą ubiegać się o stanowisko dyrektora marki. Wymagane jest jednak co najmniej 5 lat doświadczenia w podobnej pracy. Ponadto, niezależnie od stanowiska o jakie będziecie chcieli się ubiegać, będzie wam potrzebna doskonała znajomość języka angielskiego.

Wszystkie oferty możecie znaleźć tutaj. Szukającym pracy życzymy powodzenia.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi