GPS Nawigacja i Mapy Sygic 17.4.13

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sygic to nawigacja samochodowa pracująca na popularnych mapach TomTom. Jej największą zaletą jest praca offline, która pozwala korzystać z aplikacji bez dostępu do sieci. Do tego wybrane opcje dostępne są za darmo.

Przygodę z Sygnic rozpoczynamy od pobrania interesujących nas map. Do skorzystania z aplikacji nie jest wymagane posiadanie konta. Jeżeli się na nie zdecydujemy, niestety proces założenia nowego przeniesie nas do strony www (chyba że wybierzemy logowanie za pomocą Facebooka). Konto pozwala na synchronizację naszych ulubionych tras i innych informacji, wraz z licencją. Niestety ta ostatnia może być synchronizowana jedynie w ramach jednego systemu.

Sygic działa w pełni offline i oferuje podstawowe funkcje za darmo. Opcje premium możemy wykupić za pomocą jednorazowej opłaty (wysokość zależy od wybranego pakietu map i aktualnych promocji). Aby zapoznać się z możliwościami programu po zainstalowaniu otrzymujemy 7 dni na testy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprawdzić jak mapy i wskazówki sprawdzają się na naszych trasach i w naszej lokalizacji. Uczciwe rozwiązanie. Dodatkowo w sklepie znajdziemy także HD Traffic oraz Wyświetlacz przezierny, który pozwoli wyświetlić nawigację na szybę naszego pojazdu.

Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Androida. Nie jest to częste przy nawigacjach, tym bardziej warto zwrócić na ten element uwagę. Sygic prezentuje się ładnie, do tego działa płynnie. Oferuje sporo możliwości edycji zarówno działania jak i wyglądu programu.

Poza wspomnianymi już opcjami nie zabrakło widoku 3D informacji o przekroczeniu prędkości i fotoradarach, funkcję Dynamic Lane Guidance ułatwiającą bezpieczną zmianę pasa i kilka innych udogodnień, które można sprawdzić korzystając z darmowej wersji. Sygic dla systemu Android sprawuje się bardzo dobrze. Jakość map jak i wyznaczanych tras to czynnik, który każdy powinien ocenić we własnym zakresie, korzystając z darmowego okresu próbnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #10 24.08.2018 22:00

@Jacek1973565665 (niezalogowany): ja wole WAZE

  #9 16.03.2018 16:25

@AWrobel (niezalogowany):

  #8 20.09.2017 23:30

Jolu, polecam nawigację HERE We Go

  #7 24.06.2017 09:42

Jak kupowałem to goow... to miało być dożywotnio i za darmo po wgraniu aktualizacji nie działa dużo funkcji ( nawet powiadomienia głosowe!!!! (gdybym wiedział że powiadomienia głosowe nie będą działały to by nie kupił ) nie polecam

  #6 13.06.2017 22:54

To szakstwo, wykupiłem dożywotnia licencje i po 2 latach nie działa, nie kupujcie tej aplikacji to są oszuści

  #5 01.04.2017 22:11

@Anonim (niezalogowany): witam chcialam zapytac czy ta nwigacja jest darmowa jak to dzial poniewaz sie nie znam a potrzebuje dobrej darmowej nawigacji dziekuje jola

  #4 04.11.2016 23:20

Niestety nie zawsze działa jak powinna z wyłączeniem nawigacji włącznie (jedyny plus, że po ponownym uruchomieniu pyta o wznowienie trasy). Niestety zakupiona licencja na jednej platformie (np. Android) nie może zostać wykorzystana na (OS Apple) więc przy zmianie telefonu musicie kupować nową licencję (właśnie taką odpowiedź otrzymałem z Sygic).

  #3 31.10.2016 16:29

jezdze tylko na signic, automape wywalilem lata swietnosci ma za soba. Polecam i mniej stresu jak na automapie

  #2 26.10.2016 18:53

Również nie polecam
Mimo opłaconej wersji premium nawigacja ma problem z odnalezieniem wpisanego adresu ;przykład dzisiejszy-
po wpisaniu Warszawa ul. Zielna nawigacja wytycza trasę na Marszałkowską,nie wspomne o komunikatach typu niedokładny sygnał GPS,reszte uwag jak wyżej

  #1 02.07.2016 21:52

Wersja 16 jest bardzo zła pod względem użytkowania. Zdecydowanie NIE POLECAM.
W porównaniu do wersji poprzedniej :
- zablokowano większość opcji użytkowych
- sposób wyszukiwania jest bardzo uciążliwy
- pomyłka w wyszukiwanej nazwie powoduje zawieszanie się aplikacji (wyszukuje w nieskończoność)
- nie można skorygować nazwy, trzeba wpisać od początku
- zepsuto obsługę GPS! po wgraniu tej wersji nawigacja często pokazuje brak sygnału GPS.
Reklamy pojawiają się nawet w płatnej wersji., niechciane powiadomienia o nietypowych porach.
Aplikacja zawiesza się. Potrafi się wyłączyć niespodziewanie podczas nawigowania.
Wsparcie serwisowe jest; ale najczęstsza porada to "Proszę wgrać nowszą wersję".