Gadu-Gadu nie wprowadza opłat!

Strona główna Aktualności

O autorze

Od kilku dni krąży w sieci wiadomość, związana z rzekomymi opłatami za korzystanie z komunikatora Gadu-Gadu. Nie należy jednak w te informacje wierzyć. Są to jedynie kolejne próby naciągania i stresowania użytkowników GG. Wiadomość zawiera instrukcje, jak uzyskać wersję bezpłatną. Jak piszą oszuści aby uzyskać wersję bezpłatną "wystarczy jedynie" wysłać wiadomość SMS za 11 zł. Oto treść wiadomości:

Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerów GG w dniu 24.10 2004, które moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 79** za 9,88 + VAT .Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu. Firma SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 (im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG .TO NIE JEST ŻART.

Na stronie Gadu-Gadu pojawił się wyraźny komunikat: "Uwaga! Informujemy że NIE ZAMIERZAMY wprowadzać opłat za korzystanie z Gadu-Gadu, a informacje o konieczności wysłania SMSa na numer 79XX są NIEPRAWDZIWE. Zespół Gadu-Gadu."

Nie jest to pierwszy tego typu "żart", męczący użytkowników GG, mamy nadzieję, że ostatni.

© dobreprogramy
s