Gadwin PrintScreen 6.5.0

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program do tworzenia zrzutów ekranowych, będący zbliżoną funkcjonalnie alternatywą dla polskiego MWSnap'a.

Umożliwia przechwytywanie obrazu zarówno z całego pulpitu, zawartości aktywnych okien, jak i sztywno zaznaczonego obszaru. Bardzo pomocną funkcjonalnością programu jest możliwość automatycznego zapisywania wykonanych zrzutów do plików graficznych w wybranym formacie, określonym poziomie jakości (w przypadku plików JPG) i (opcjonalnie) zdefiniowanych wymiarach. Możliwe jest także automatyczne drukowanie, wysyłanie e-mailem lub otwieranie przechwyconego obrazu w zewnętrznym programie graficznym.

Gadwin PrintScreen jest domyślnie uruchamiany wraz ze startem systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Pożyteczny, konkretny, nieskomplikowany w obsłudze no i free.
BRAK
ocena użytkownika
29.03.2021 07:36 • Recenzja do wersji 6.2

Bardzo pożyteczny program, służy do tego do czego go stworzono i niczego więcej właśnie bez zbędnych wodotrysków. Program pożyteczny nawet bardzo i takie powinny być programy. Dziękuje za stworzenie takiego narzędzia.

Lekki, Szybki, Prosty w obsłudze, Łatwa konfiguracja, FREE!!!!!!!
Brak
ocena użytkownika
06.12.2010 14:46 • Recenzja do wersji 4.5

Jest to najbardziej pożyteczny program jaki widziałem. Zadziwia swoja lekkością, szybkością działania, możliwością wyboru formatu zapisu, folderu w którym zapisywane będą zdjęcia, zmiana nazwy i innymi opcjami.

Program służy do tego do czego go stworzono i niczego więcej.
Pomaga mi w pisaniu poradników dla ludzi którzy nie chcą przyswajać wiedzy :)

Zdjęcia są dobrej jakości (kwestia gustu?? )

Polecam wszystkim.