r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Game Stick ufundowany, trafi na rynek w kwietniu

Strona główna Aktualności

Game Stick, konsolka na Androidzie, której producenci chcieli uzbierać na rozwój projektu 100 tysięcy dolarów na Kickstarterze, powinna zgodnie z początkowym planem trafić na rynek w kwietniu — w sumie uzyskano blisko 650 tysięcy. Mieszczące się w obudowie wielkości przeciętnej pamięci USB urządzenie, chowane w dołączanym padzie, pojawi się w czterech kolorach w cenie 79 dolarów. Na pokładzie ma układ Amlogic 8726-MX, 1GB pamięci DDR3 oraz 8GB FLASH, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth LE 4.0 i Androida Jelly Bean. Obsłuży karty MicroSD do 32GB.

W momencie premiery sprzętu, dostępna będzie również osobno specjalna stacja dokująca, stanowiąca ładowarkę dla pada (proces przebiega bezprzewodowo, wystarczy na niej położyć kontroler) i poszerzającą możliwości zestawu po wpięciu konsolki „w sztyfcie” z tyłu (dodatkowe porty USB, HDMI, Ethernet). Dzięki darmowej aplikacji, Game Stick zaoferuje także wsparcie dla smartfonów czy tabletów, które będą mogły być wykorzystane do obsługi systemu, jak też w grach. Pojawi się ponadto obsługa coraz bardziej popularnej technologii Miracast.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.