Nowa paczka tapet od Microsoftu: Ninja Cat wyjechał na ferie

Nowa paczka tapet od Microsoftu: Ninja Cat wyjechał na ferie

Nowa paczka tapet od Microsoftu: Ninja Cat wyjechał na ferie
08.12.2017 18:56, aktualizacja: 14.12.2017 14:32

Ninja Cat, czyli dosłownie kot ninja, stał się symbolem zmian, które zaszły w Windows wraz z wydaniem „dziesątki”. Microsoft postanowił być cool, mieć lepszą społeczność skupioną wokół samego systemu operacyjnego, jak i wokół Windows Insider – programu testowego, w którym może uczestniczyć każdy zainteresowany. Teraz, przed zbliżającymi się Świętami, Microsoft zrobił swojej społeczności mały prezent – udostępnił nowy zestaw tapet z Ninja Cat.

Jak dowiemy się z blogu Microsoftu, historia Ninja Cat, podobnie jak wielu innych rzeczy w Microsofcie, rozpoczęła się w prezentacji PowerPoint. Całość miała być żartem, zainspirowanym obrazem Welcome to the Internet autorstwa Jasona Heuser i miała pokazywać „nowy Microsoft”, który narodził się wraz z ostatnimi większymi zmianami, Microsoft, który chciał stać się cool.

Obraz

Teraz nieoficjalna maskota Microsoftu wylądowała na zestawie nowych tapet, które zostały zebrane w tematyczny pakiet Ninja Cat Holiday Escape Windows 10. Pakiet skupia się wokół wakacji, na które postanowił wybrać się kot ninja i jak widać, na których z pewnością się nie nudził.

Microsoft zatroszczył się nawet o dostarczenie tapet, które powinny idealnie nadać się na Święta – tapeta inspirowana świątecznym swetrem z reniferami, choinkami i oczywiście z Ninja Cat.

Obraz

Kompozycja składa się z 14 tapet i zmienia główny kolor Windowsa na czerwony. Dostępna jest dla wszystkich użytkowników, nawet tych, którzy nie należą do najwierniejszej społeczności Microsoftu. Kompozycję znajdziecie w Microsoft Store.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)