r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GameMaker Studio w wersji Standard za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Chcielibyście w GameMaker: Studio spróbować samemu odtworzyć GTA, nie czekając na Michaela Dailly, ale krzywo patrzyliście na wykorzystywanie w tym celu ograniczonej darmowej wersji produktu? Otóż YoYo Games na chwilę obecną umożliwia bezpłatne zaktualizowanie podstawowego pakietu do edycji Standard, dzięki czemu oszczędza się blisko 50 dolarów — które można zainwestować w potaniałą też wersję Professional.

Wszystko sprowadza się do kilku prostych kroków. Należy pobrać oraz zainstalować najnowszą odsłonę GameMaker: Studio, po czym ją uruchomić. Zanim przystąpimy do działania pojawią nam się grafiki promocyjne. Odszukujemy tą nas interesującą, dotyczącą aktualizacji, dwukrotnie podajemy adres poczty elektronicznej (na który przyjdzie klucz, a w przyszłości również informacje od YoYo Games) i czekamy na kod. Profesjonaliści mogą pomyśleć też o opcji Master Collection za 499 dolarów (300 taniej).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.