reklama

GameMaker Studio w wersji Standard za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Chcielibyście w GameMaker: Studio spróbować samemu odtworzyć GTA, nie czekając na Michaela Dailly, ale krzywo patrzyliście na wykorzystywanie w tym celu ograniczonej darmowej wersji produktu? Otóż YoYo Games na chwilę obecną umożliwia bezpłatne zaktualizowanie podstawowego pakietu do edycji Standard, dzięki czemu oszczędza się blisko 50 dolarów — które można zainwestować w potaniałą też wersję Professional.

Wszystko sprowadza się do kilku prostych kroków. Należy pobrać oraz zainstalować najnowszą odsłonę GameMaker: Studio, po czym ją uruchomić. Zanim przystąpimy do działania pojawią nam się grafiki promocyjne. Odszukujemy tą nas interesującą, dotyczącą aktualizacji, dwukrotnie podajemy adres poczty elektronicznej (na który przyjdzie klucz, a w przyszłości również informacje od YoYo Games) i czekamy na kod. Profesjonaliści mogą pomyśleć też o opcji Master Collection za 499 dolarów (300 taniej).

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić