r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gamepop, czyli konkurencja dla OUYA od BlueStacks

Strona główna Aktualności

Firma BlueStacks, znana z oprogramowania umożliwiającego uruchamianie na komputerach aplikacji pisanych dla Androida, postanowiła przelać swoje doświadczenie na urządzenie, które rywalizować ma z nadchodzącym OUYA. Ma w planach w ramach miesięcznego abonamentu udostępniać zainteresowanym konsolę Gamepop wraz ze specjalnym kontrolerem, a do tego też zapewniać dostęp do ogromnej oferty gier znanych ze sklepu Play.

Za niecałe 7 dolarów miesięcznie będziemy mogli postawić przy telewizorze stylowe pudełko z zainstalowaną masą aplikacji rozrywkowych, które dogadywać się będzie z pozostałymi urządzeniami przenośnymi używanymi w domu (smartfon może przykładowo posłużyć za drugi pad). Na początek sprawdzimy blisko 500 najpopularniejszych gier, a oferta z biegiem czasu ma być aktualizowana o najnowsze hity. Promocja, trwająca do końca maja, znosi opłatę za wypożyczenie sprzętu. Gdyby ktoś zdecydował się dołączyć później, przyjdzie mu ponieść dodatkowe koszta. Nie ujawniono na razie specyfikacji technicznej Gamepop, ani planowanej daty premiery rozwiązania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.